کولر گازی
نمایندگی گری
نمایندگی دایکین
Slider

تجربه متفاوت
استفاده از خدمات تک کولر

ارائه خدمات با کیفیت
در سراسر ایران
پاسخگویی شبانه روزی
در ۳۶۵ روز سال
نیروی کار متخصص
با ۲۰ سال تجربه
۱۸۰ روز ضمانت
کیفیت خدمات

دیجی کولر تهران

دیجی کولر تهران

گروه دیجی کولر دارای نمایندگی فروش انواع کولر گازی و سیستم های سرمایشی و گرمایشی روز دنیا ، این گروه با دریافت مجوز فروش 3 برند اصلی و با کیفیت دنیا ، اعم از گری ، دایکین ، دیجی کولر . اگر به دنبال یک سیستم  خوب سرمایشی هستید با ما در ارتباط باشید و از مشاوره کارشناس های بین المللی ما عزیزان بهره مند شوید . قیمت های انواع دستگاه ها روز دنیا به صورت آنلاین در سایت قرار گرفته است . دیجی کولر بر آن است که با ارتباط با  بهترین تولید کنند های دنیا ، محصولی با کیفیت رو وارد کشور نماید .

شعار گروه دیجی کولر : نوآوری و جهانی سازی یک نام تجاری جدید برای فردای جدید هر کسی که در جهان است.

سیاست مدیریتی:

افزایش قدرت در سه وجه: "قدرت فناوری، قدرت تحقق و قدرت انسانی".

نمایندگی دیجی کولر


با وجود توافقنامه پاریس، ابتکاراتی برای تحقق بخشیدن به یک جامعه با میزان پایین کربن در سطح جهانی صورت گرفته است. این مسئله باعث شده است که در مصرف انرژی و مواد سرمایشی در صنعت تهویه مطبوع صرفه‌جویی صورت بگیرد و سرعت آن افزایش یابد و باعث رشد بیشتر نوآوری‌های مربوط به آن شود. ما در گروه دیجی کولر، با فناوری‌های پیشرفته‌ای در مصرف انرژی صرفه‌جویی می‌کنیم و این مسئله را می‌توان به عنوان یک فرصت عالی برای عبور از دیگر گروه‌ها می‌توان دید.

به عنوان یک تولیدکننده اوجنرال ، عمدتاً به پیشرفت فناوری‌های نوین ادامه می‌دهیم و به وسیله توسعه محصولات خود، ما تعداد زیادی از محصولات پیشرفته را تولید کرده‌ایم که برای اولین بار در جهان یا در صنعت ما مورد استفاده قرار گرفته‌اند و این‌گونه ما بسیاری از فناوری‌ها را به سمت استفاده عملی برده‌ایم. به جای تمرکز برای حصول نتایج کوتاه مدت، گروه دیجی کولر تلاش خود را بر روی تحقیق و توسعه معطوف می‌کنیم و فعالیت‌های 10 سال و حتی بیست سال اخیر را به عنوان تلاش‌های برای ایجاد ارزش‌های جدید بر پایه فناوری‌های ابتکاری و نوآورانه می‌بینیم.


با این وضعیت، تلاش می‌کنیم تا راه‌حل‌های بهتر را ارائه کنیم که هنوز برای مردم در کل جهان میسر نیستند و این‌گونه زندگی و مشاغل خود را با قدرت نوآوری مطابق با سیاست مدیریت میان‌​​مدت تا سال 2020 ارتقاء دهیم همراه با شعار: "نوآوری و جهانی سازی".

 

نمایندگی گری | نمایندگی دایکین | نمایندگی اجنرال | کولر گازی گری | کولر گازی دایکینکولر گازی اجنرال | داکت اسپلیت گری | داکت اسپلیت اجنرال | داکت اسپلیت دایکین

 

تماس با کارشناس