وایلانت
 

معرفی

Untitled

گروه صنعتی وایلانت ، مجموعه ای است که محصولات خود را در زمینه گرمایشی، سرمایشی و آب گرم توسعه می دهد و دفتر مرکزی مجموعه وایلانت در رمشاید آلمان واقع شده اس.. در این کمپانی ۱۲ هزار نفر در سراسر جهان مشغول به کار هستند و دارای گردش مالی به ارزش ۲.۳ میلیارد یورو می باشد که این امر باعث شده است که گروه وایلانت در جایگاه دومین کمپانی بزرگ در این بخش در اروپا قرار گیرد.
این مجموعه تمرکز ویژه فعالیت های خود را در زمینه رشد محصولات سبز، صرفه جویی در انرژی و محصولات سازگار با محیط زیست قرار داده است که شرایط برای دستیابی رشد پایدار و سود آور محقق گردد.
تاریخچه
تاریخچه وایلانت به سال ۱۸۷۴ بر می گردد، زمانی که یوهان وایلانت در رمشاید آلمان این شرکت را تاسیس کرد. از آن پس وایلانت یک رهبر در بازار فن آوری گرمایش و تهویه بوده است.

Untitled1
۱۸۷۴ – فصلی تازه در یک داستان شگفت انگیز

یوهان وایلانت، فرزند دهم خانواده اش، مجموعه کارگاه مسگری و ساخت پمپ خود را در سال ۱۸۷۴ تاسیس کرد.

Untitled2
۱۸۹۴ -اولین نوآوری موفقیت آمیز

تولید آب گرم حمام با ” سیستم بسته ” توسط یوهان وایلانت انقلابی در گرمایش آب گرم به وجود آورد .

Untitled3
۱۸۹۹ -تبدیل شدن خرگوش به نام تجاری

دوشنبه عید پاک ، در حالی که یوهان وایلانت از طریق یک مجله، عکس یک حیوان اهلی خارج شده از تخم مرغ را می بیند، بلافاصله او می فهمد که خرگوش تبدیل به یک نام تجاری منحصر به فرد می شود . نام تجاری شرکت مانند خود شرکت چند بار در طول سالها به روز شده است و در حال حاضر این آرم معروف ترین برند در فن آوری گرمایش در اروپا است.

Untitled4
۱۹۰۵ -ایده بزرگ بعدی عامل ایجاد فضای بیشتر در حمام

Untitled5

وایلانت اولین تولید کننده بخاری دیواری است و این اختراع فضای بیشتری در حمام ایجاد می کند.
۱۹۲۴ -سیستم حرارت مرکزی – یک نوع آوری از وایلانت

Untitled6

سیستم حرارت مرکزی با استفاده از رادیاتورها برای اولین بار توسط وایلانت ابداع شد.
۱۹۶۱- پکیج های دیواری انقلابی در بازار
وایلانت با معرفی این فناوری باعث صرفه جویی زیادی در فضا شد. مدل “Circo-Geyser MAG-C 20″در بازار، اولین پکیج دیواری در جهان است.
۱۹۶۷ – ترکیب هوشمندانه حرارت و آب گرم

Untitled7

وایلانت ترکیب گرما و آب گرم را در یک پکیج جمع و جور دیواری با نام “Combi Geyser VCW 20” ارائه داد. این دستگاه با خروجی گرما و آب گرم قابل تنظیم بود.
۱۹۷۰ -حضور وایلانت در سراسر دنیا

Untitled8

این حضور با شعبه های جدید در هلند، اتریش، بلژیک، فرانسه، بریتانیا و ایتالیا، آغاز شد و این باعث افزایش محبوبیت بین المللی وایلانت در زمینه اطمینان از راحتی از خانه شد . در سال ۱۹۷۲ وایلانت در حدود هشت میلیون واحد فروش داشت.
۱۹۹۱ – Thermoblock جدید و سازگار با محیط زیست

Untitled9

termoBLOCK جدید با خاصیت آلودگی زیست محیطی کم برروی پکیج ها قرار گرفت. پکیج ها نیز بر مبنای آلودگی محیط زیست ارزش گذاری شدند. موفقیت وایلانت در مسیر صحیح باعث شد شعبه هایی جدید در لهستان، جمهوری چک ، مجارستان و ترکیه افتتاح شود.
۱۹۹۵ – تولید و توسعه پکیجهای زیر سقفی

Untitled10

وایلانت تولید و توسعه اولین پکیج، دیوار آویز را شروع کرد
۱۹۹۷ – معرفی انرژی خورشیدی

Untitled11

معرفی آب گرمکن خورشیدی خانگی
۱۹۹۹ – جشن سالگرد – جشن برای دلایل مختلف 
جشن برای فروش۴۰ میلیون پکیج گازی، همچنین جشن ۱۲۵ سالگی وایلانت و دریافت جایزه کیفیت تولید آلمان.
۲۰۰۱ – نام تجاری وایلانت به عنوان یک گروه

Untitled12

با توجه به شرایط مختلف بازار برندهای این گروه جدید به طور جداگانه در کشورهای مختلف اروپا به بازار عرضه شد
۲۰۰۷ – اولین حضور در بازار آسیا
با افتتاح یک کارخانه در وکسی چین، وایلانت در حال حاضر در بازار آسیا و اقیانوسیه حضور دارد
۲۰۱۰ – zeoTHERM : کوچک و کارآمد

Untitled13

وایلانت مجموعه استانداردهای جدیدی را با نام زئولیت zeoTHERM ارائه داد. در این فن آوری از خواص حرارتی طبیعی زئولیت و آب استفاده شده است. این انقلاب فناوری نه تنها موجب صرفه جویی در انرژی مصرفی شده همچنین باعث کاهش تولید گازهای گلخانه ای وco2 شده است.

۲۰۱۱ – نیروگاه حرارتی خانگی برای خانه شما

Untitled14

EcoPower 1.0 micro میکرو سیستم های حرارتی ترکیبی از انرژی های جایگزین برای تمام خانواده ارائه می دهند. این سیستم ها تولید حرارت و برق را برای ساختمان های یک یا دو واحدی ارائه می دهند.
EcoPower 1.0 میکرو سیستم حرارتی – برای خانواده
۲۰۱۱ – کنترل هوشمندVRT

Untitled15

وایلانت سابقه طولانی در تولید محصولات با کنترل آسان دارد. نسل های جدید کنترلرهای VRTاین کار را ساده تر کرده است. با این تکنولوژی به راحتی با زدن یک دکمه دمای مورد نظر اتاق با VRT تنظیم می شود.
۲۰۱۲ – سیستم هیبریدی ترکیبی از پمپ های گرمایشی و پکیج های حرارتی

Untitled16

وایلانت از اوت ۲۰۱۲ شروع به تولید یک نوع پمپ هیبریدی جدید کرد. این پمپ گرمای دیواری جمع و جور با ادغام انرژی های تجدید پذیر و هزینه های خرید کم در ساختمان های موجود شناخته شده است. پمپ حرارتی در ترکیب با یک متراکم دیگ های گاز برای بهره وری انرژی حداکثر . پمپ های گرمایی ۳ کیلو واتیplus ecoTEC به خوبی مکمل خوبی برای سیستم های هیبریدی می باشند.
۲۰۱۳ – نمایشگاه کشتی MS وایلانت در تور اروپا

Untitled17

یک کشتی ۱۰۰ متری تحت شعار ” انرژی در رفتن ” وایلانت در بیش از ۵۰ شهر اروپایی از مارس تا سپتامبر ۲۰۱۳ نمایشگاهی اجرا کرد. در این نمایشگاه به نصابان و مصرف کنندگان علاقه مند به فن آوری های جدید فرصت بازدید داده شد.
.

تماس با کارشناس