نمایندگی دایکین

نمایندگی کولر گازی دایکین | شرکت دایکین | کولر گازی دایکین

 شرکت دایکین
نمایندگی دایکین
 صنایع دایکین تولیدکننده نیروگاه‌های تهویه مطبوع، واحد‌های سرمایشی، فلوئورو شیمیایی و هیدرولیک نفت با 200 شرکت وابسته و 90 سال تجربه در سراسر جهان است. دایکین 40 درصد از سهم بازار جهانی در صنعت ماشین آلات دارد و دارای چیلرهای با انرژی کارآمد بسیار عالی و نیروگاه‌های هیدرولیکی قدرتمند است. دایکین به عنوان یکی از تولیدکنندگان تهویه مطبوع در جهان شناخته شده است. از سال 1996، محصولات دایکین در کل جهان توزیع شده است. از سال 2008 یک شرکت تابعه دایکین، سیستم ها و اجزای هیدرولیکی را تأمین می‌کرد و در کل جهان تنها توزیع‌کننده اجزای سازنده هیدرولیک مجاز بود. این شرکت تابعه در آمریکای شمالی واقع شده است. دایکین به عنوان یک تولیدکننده متخصص در تهویه مطبوع از تجهیزات تهویه مطبوع به مبرد، همچنان نیاز به هوا با کیفیت بالا را برای تمام محیط‌های هوا برآورده می‌کند. از تجهیزات تهویه مطبوع به مبرد، دایکین متخصص در تهویه مطبوع و همچنان ارائه هوا با کیفیت بالا در تمام محیط‌های هوا است.

نمایندگی دایکین

ما احساس می‌کنیم، تصور می‌کنیم و هوا را ایجاد می‌کنیم.


مأموریت دایکین یک طراحی ایده آل برای هوا است. در واقع هوا ارتباطات پیچیده‌ای با تغییرات در محیط و جامعه دارد. ما با احساس و تصور این هوا، خلاقیت‌های خود را شروع می‌کنیم.

درباره ما
ما هوا را دوست داریم گرچه هوا دیده نمی‌شود اما برای ما دست داشتنی و ارزشمند است. برای رسیدن به این هدف، ما این وب سایت را ایجاد کردیم. طرح‌های دایکین با تلاش‌های ما بر هوا و بینش عمیق افراد مختلف متمرکز می‌شود تا نوع "هوایی که باید تولید شود" را انتقال می‌دهد. در اکتبر 2014 صنایع دایکین 90 سالگی خود را جشن گرفت. در ده سال گذشته، پایگاه ما از 63 کشور به 145 افزایش یافته است در حالی که درصد تجارت ما به وسیله عملیات‌های خارج از کشور از 45 درصد به 71 درصد افزایش یافته است. تهویه مطبوع، تجارت اصلی و موتور رشد برای شرکت دایکین ، به یکی از مهم‌ترین جنبه‌های زیرساخت اجتماعی تبدیل می‌شود:

تجارت ضروری برای ارائه به مردم با سلامتی خوب و شیوه زندگی پیشرفته فرهنگی و همچنین توسعه اقتصادی همراه است و ما به مردم در سراسر جهان با شیوه‌ای مناسب و راحت تهویه مطبوع را ارائه می‌کنیم. در همان زمان، تهویه مطبوع از مقادیر زیادی انرژی استفاده می‌کند. یکی از بزرگ‌ترین مشکلات بشر این است که افزایش مصرف انرژی همراه با توسعه اقتصادی به ویژه در کشورهای در حال رشد سریع در حال افزایش است. ما به خوبی می‌دانیم که در صنایع دایکین تغییرات آب و هوایی ناشی از افزایش انتشار گازهای گلخانه‌ای یک مسئله مهم اجتماعی است.

نمایندگی دایکین

به کارگیری قدرت در فناوری برای کاهش تغییرات اقلیمی

 

کولر گازی دایکین :

برای کمک به حل مشکل تغییر آب و هوا، شرکت دایکین از قدرت فناوری استفاده می‌کنیم. سال‌ها است که ما بر روی محصولات و خدمات بسیار کارآمد انرژی متمرکز شده‌ایم تا بیشتر و بیشتر در سراسر جهان فناوری‌های زیست محیطی را کاهش دهیم که باعث افزایش بیشتر انتشار گازهای گلخانه‌ای می‌شوند. ما در حال توسعه و ترویج انتشار جهانی محصولات و فناوری هستیم که به کاهش تأثیرات زیست محیطی، از جمله R-32، یک مبرد جدید منجر می‌شود که تأثیر کاهشی بر کربن را تا یک سوم از مایع‌های معمولی کاهش می‌دهد. سیستم گرمایشی پمپ گرمایی که به انتشار CO 2 کمتر از 50 درصد از گرمای نوع سوخت احتراق معمولی منجر می‌شود و فناوری اینورتر که راحتی و بهره وری انرژی را ارائه می‌دهد. در سال 2015، مرکز نوآوری فناوری دایکین، برای ایجاد ارزش اجتماعی جدید در زمینه محیط زیست و انرژی هوا یک پایگاه تحقیق و توسعه جهانی را ایجاد کرد. این مرکز ما را قادر می‌سازد تا مفهوم تجارت را از ساختمان‌ها به فضای کلی و از تهویه مطبوع به هوا و گسترش فناوری‌های محیط زیست برای تحقق یک جامعه پایدار گسترش دهیم.

نمایندگی دایکین

پیامی از طرف مدیریت شرکت دایکین

کولر گازی دایکین :

هدف ما، ایجاد رشد پایدار و یک جامعه پایدار به وسیله قدرت فناوری و منابع انسانی است.

ماسانوری توگاوا، رئیس و مدیرعامل صنایع دایکین Ltd.

نمایندگی دایکین

تلاش برای توسعه منابع انسانی و تنوع جهانی

کولر گازی دایکین :

مدیریت مردم محور یکی دیگر از قدرت شرکت دایکین است. منابع انسانی نیروی محرکه‌ای است که رشد و سهم شرکت در پیشرفت جامعه را افزایش می‌دهد. ما اعتقاد داریم که "رشد تجمعی اعضای گروه به عنوان پایه‌ای جهت توسعه گروه است" و ما این باور را با ایجاد یک محیط کاری اعمال می‌کنیم که در آن کارکنان ما صرف نظر از سن، جنسیت و ملیت می توانند از استعدادهای کامل خود در کار هیجان انگیز و با ارزش استفاده کنند. ما در 145 کشور کار می‌کنیم و حدود 80 درصد از نیروی کار ما از شهروندان غیر ژاپنی تشکیل شده اند. این به این معنی است که کلید رشد، به همکاری با پایگاه‌های ما در سراسر جهان و ارائه فرصت‌های کارکنان برای استفاده از استعدادهای خود بستگی دارد. شرکت دایکین با کمک به گسترش اشتغال محلی و رشد منابع انسانی، تلاش می‌کند آموزش کارمندان محلی استخدامی در سرتاسر جهان را به عنوان مدیران و رهبران شرکت‌های با رهبری قوی و مهارت‌های مدیریتی انجام دهد که می‌توانند از مشخصات و ارزش‌های منحصر به فرد خود برای ایجاد گروه دایکین قوی‌تر استفاده کنند. با این وجود، ما جهت پاسخگویی به نیازهای متغیر بازار از منابع انسانی متنوع استفاده می‌کنیم و تمرکز ما در ژاپن پتانسیل زنان است. ما تلاش می‌کنیم تعداد مدیران زن را با ارائه برنامه‌های مختلف حمایت از کار و همچنین برنامه‌های آموزشی افزایش دهیم که به مدیران و کارکنان زن اجازه تغییر تفکر می‌دهد.

نمایندگی دایکین

همزیستی با جامعه بر اساس نیازهای محلی

کولر گازی دایکین :

محصولات و خدمات دایکین مانند تهویه مطبوع که از مبردهایی با پتانسیل گرم شدن کره زمین استفاده می‌کنند، کمک می‌کند تا انتشار گازهای گلخانه‌ای را در کشورهای در حال ظهور کاهش دهد. ما همچنین با اشتیاق در فعالیت‌های حفاظت از محیط زیست در سراسر جهان شرکت می‌کنیم. جنگل‌ها دمای پایین را حفظ می‌کنند. آنها "تهویه هوای طبیعت" هستند. ما به عنوان بخشی از فعالیت‌های مشارکت اجتماعی خود که از ابتدای سال 2014 تا جشن 90 سالگی برگزار می‌شود، فعالیت‌های حفاظتی را به جنگل آمازون و 6 مکان دیگر در سراسر جهان گسترش می‌دهیم تا به جلوگیری از توسعه غیرقانونی و حفاظت از جنگل‌های ارزشمند با حمایت از معیشت پایدار مردم آن کشور کمک کنیم. به عنوان یک شرکت که مردم را با یک محیط هوای راحت و با مشکل عمده کاهش تغییرات آب و هوایی مواجه می‌کند، ما قصد داریم که گرمای جهانی را کاهش دهیم و مطمئن شویم که همچنان نسل‌های آینده جنگل‌هایی دارند که هوا را پرورش می‌دهند.

نمایندگی دایکین

کولر گازی دایکین:

در سراسر این فعالیت‌ها و دیگر فعالیت‌های مشارکت اجتماعی، در سراسر جهان کارکنان شرکت دایکین در جلو و مرکز تلاش‌های ما برای پاسخگویی به نیازهای محلی هستند. از سال 2008، گروه دایکین در قرارداد جهانی سازمان ملل متحد شرکت کرد که ابتکار عمل را برای شرکت‌های متعهد به عملیات و استراتژی‌ها با 10 اصل پذیرفته شده جهانی در زمینه‌های حقوق بشر، کار، محیط زیست و مبارزه با فساد اداره می‌کند. ما همچنین از استاندارد ISO 26000 برای مسئولیت اجتماعی در مدیریت CSR مطابق با استانداردهای بین‌المللی شناخته شده پیروی می‌کنیم. ما همچنان به جامعه کمک خواهیم کرد تا انتظارات بالایی را برآورده کنند که مشتریان، سهامداران، تأمین‌کنندگان و جوامع برای ما دارند.

لینک یکم

نمایندگی گری | نمایندگی دایکین | نمایندگی اجنرال | کولر گازی گری | کولر گازی دایکینکولر گازی اجنرال | داکت اسپلیت گری | داکت اسپلیت اجنرال | داکت اسپلیت دایکین

نمایش بیشتر
نمایش کمتر