نمایندگی گری

نمایندگی رسمی شرکت گری

 تاریخچه گری به گزارش نمایندگی گری در تهران :

قدرت تحقیق و توسعه فناوری یک قدرت برای توسعه سازمانی است. در روند کنونی که در حال توسعه هستیم، شرکت گری همیشه بر روی خود نوآوری و سلطه بر فناوری‌های هسته‌ای جهت تغییر مسئله  اصرار دارد. شرکت گری بیش از 8000 تکنسین، 2 مرکز تحقیقات تکنیکی ملی، 1 آزمایشگاه اصلی شرکت سرمایه‌گذاری، 6 موسسه (موسسه تهویه مطبوع، موسسه فناوری موتور، موسسه فناوری لوازم خانگی، موسسه فناوری تجهیزات هوشمند، موسسه فناوری انرژی‌های جدیدی و محیط، موسسه فناوری سلامت) و 52 بخش تحقیقاتی و بالای 570 آزمایشگاه دارا می باشد .

 

نمایندگی گری ایران و تهران :

  شرکت گری برای بیش از 15600 حق ثبت فناوری از جمله 5000 حق ثبت نوآوری، درخواست داشته است. در سال 2014 شرکت گری فقط بیش از 4100 اخطار دریافت نموده که به معنی حدود 11 اخطار در هر روز است. سرمایه‌گذاری سالیانه برای تحقیقات فناوری در این شرکت، مبلغی بیش از 4 میلیارد RMB (واحد پول یوان) است. در سال 2014 میزان سرمایه‌گذاری این شرکت بیش از 5 میلیارد RMB بوده است. شرکت گری  12 محصول برتر جهان را در اختیار دارد که توسعه صنعتی آن را شکل داده است .

 

  • مانند تهویه مطبوع اینورتر 1HZ

  • تهویه مطبوع محیط زیست R290

  • همه واحدهای DC اینورتر VRF

  • چیلر شرکت سنکرون آهن‌ربای دایمی 

  • کمپرسور اینورتر 2 مرحله

  • چیلر شرکت اینورتر مستقیم

  • چیلر سوسپانسیون اینورتر و ...

 

آزمایشگاه‌های ملی

آزمایشگاه‌های ملی تجهیزات تهویه مطبوع و سیستم حفاظت از یخچال فریزر که توسط شرکت لوازم الکتریکی نمایندگی گری  در ژوهای چین پشتیبانی می‌شود، بر روی پیشرفت فناوری تهویه مطبوع در یخچال تمرکز دارد و در تحقیقات خود را بر مبنای کاربرد و فناوری عمومی توسعه می‌دهد و این مسئله باعث توسعه فنی این صنعت می‌شود و یک توسعه پایدار را در صنعت سرمایشی به وجود می‌آورد. آزمایشگاه‌های اصلی دارای یک تیم متخصص با تسلط بالا و ساختار منطقی از جمله 98 محقق و 38 مهندس ارشد هستند و بسیاری از حیطه‌های حرفه‌ای مانند سرمایش، کمپرسور، ماشین آلات مایع، انتقال حرارت، برق، الکترون و ....

با مساحتی بالغ بر 12 هزار متر مربع که برای دفاتر و آزمایشگاه‌ها ساخته شده و اموالی بالغ بر 200 میلیون یورو در تجهیزات آزمایشگاهی برای نظارت بر عملکرد، قابلیت اطمینان، نویز، سازگاری مغناطیسی، داشتن تأییدیه معتبر از آزمایشگاه‌های ملی و بین‌المللی مانند UL آمریکا، CSA کانادا، SGS سوئیس، VDE آلمان، CQC چین و ....

در بین همه این آزمایشگاه‌ها که دارای تست‌هایی با دقت بالا و محدوده کنترل دمایی هستند، آزمایشگاه عملکرد کمپرسور می‌تواند تست‌ها را با جابجایی هوا از در محدوده m3/h 200 تا m3/h 9000 پشتیبانی نماید. این آزمایشگاه برای ویژگی‌های اجزای سیستم انتقال حرارتی و سرمایشی می‌تواند ضریب انتقال حرارتی، مقاومت جریان، مقدار تبادل گرما و ... را تعیین نماید. در اینجا آزمایشگاه محیط زیستی دارای اولین آزمایش ارتعاش الکتریکی عمودی افقی و عمودی به میزان 20 تن است.

آزمایشگاه آب سرد جدول‌های آزمایشگاهی پیچیده‌ای با محدوده استاندارد 50 تا 3000 تن را دارا است که می‌تواند آزمایشات عملکردی و قابلیت اطمینان را برای سیستم‌های تهویه مطبوع مرکزی مختلف انجام دهد. در اینجا آزمایشگاه‌ها دارای طرح پیشرفته و نرم افزاری تحلیلی برای طراحی شبیه سازی پروانه سانتریفیوژ، میدان جریان فن‌ها، مدار روغن کمپرسور، ابزارآلات ترمودینامیکی و ... است که می‌تواند به صورتی کارآمد، کارایی تحقیق و توسعه و کیفیت آن را بهبود ببخشد.

نمایندگی گری  - GREE

با داشتن ساختارهای پایه‌ای، آزمایشگاه‌ها می‌توانند بر روی تحقیقات مرتبط با فناوری عمومی، فناوری صرفه‌جویی در انرژی، خدمات و فناوری مرتبط با مسئله قابلیت اطمینان و فناوری اطلاعات تمرکز کنند. این آزمایشگاه‌ها 20 پروژه علمی و فنی ملی و استانی در حال اجرا دارند و 14 جایزه مرتبط با زمینه فناوری‌های پیشرفته را کسب کرده‌اند. ما 24 جایزه علمی و فناوری را کسب کرده‌ایم که در بین آنها، 3 جایزه ملی پیشرفت در علم و فناوری وجود دارد. همچنین این شرکت 224 مجوز اختراع، 9 جایزه برتر ثبت اختراع در چین، 101 مقاله و مشارکت در ساختاربندی و اصلاح 22 استاندارد بین‌المللی، ملی و صنعتی را در کارنامه خود دارد. با حمایت گستره شرکت گری و با استفاده از مکانیسم عملکردی موسوم به "بازگشایی، گردش، همکاری، رقابت"، آزمایشگاه ملی سرمایش تجهیزات تهویه مطبوع و سیستم صرفه‌جویی انرژی در مفهوم نوآوری فنی، نفوذ این پلت فرم پشتیبانی، هدایت پیشرفت فنی در صنعت ادامه خواهد داشت به نحوی که اجرای این برنامه‌ها برای تقویت کشور چین از این طریق ادامه می‌یابد.

 

کولر گازی گری

تصفیه
تحقیقات نشان می‌دهند که لوله‌های هوا در سیستم‌های هوا می‌توانند منبعی از آلاینده‌های داخلی مانند آلرژن‌ها و گرد و غبار باشند و این آلاینده‌ها به راحتی در کل خانه پراکنده شوند. در مقابل، این واحدهای داخلی در سیستم‌های کولر گازی گری در قابلیت‌های فیلتراسیون و تصفیه هوا پیشرفت داشته‌اند. در برخی از مدل‌های تولید کولر گازی گری تا 99.9 درصد باکتری‌ها و ویروس‌ها جهت بهبود کیفیت هوا با یک فیلتر فوتوکاتالیست نابود می‌شوند.


رطوبت
گزینه "خشک کن" در همه سیستم‌های بدون نویز کولر گازی گری  برای کنترل رطوبت داخلی وجود دارند.


عملکرد فن
عملکرد فن ایکس یا تمیزی خودکار در همه سری‌های کولر گازی گری  بدون نویز شرکت گری وجود دارند. این عملکرد باعث می‌شود که یک فن پس از سیکل سرمایشی، پیوسته به خنک سازی سیم پیچ و کمک به جلوگیری از رشد باکتری‌ها و کپک‌ها کمک کند.کولر گازی گری آرام و کم صدا اما قدرتمند همچون گردباد
در عملکرد این فن، شرکت گری قدرت سیستم‌های تقسیم را فدای راحتی کاربران نمی‌کند و به همین دلیل، این فن‌ها آرام و کم صدا و در عین حال، بسیار قدرتمند هستند زیرا کمپرسور در خارج فن نصب می‌شود و می‌تواند تا 100 واحد قدرت چرخش داشته باشد و این یعنی سیستم‌های شرکت گری بسیار آرام‌تر از سیستم‌های تهویه مطبوع هستند. شما می‌توانید تجربه راحتی خود را با CROWN به حداکثر برسانید. شرکت گری G10 مخصوص اینورتر را که گشتاور فرکانس بسیار پایین و کنترل همراه با نویز پایین دارد را معرفی کرده است. G10 اینورتر دمای ثابتی دارد و مصرف انرژی در فرکانس را پایین نگه می‌دارد و این مسئله با حداقل ارتعاش و ثبات بالا، کاهش سطح نویز در واحد فضای باز همراه است. شما می‌توانید واحد داخلی CROWN را تنظیم کنید. این فن دارای 7 نوع سرعت از مات تا توربو با نویز پایین 22db(A) و سرعت فن (در حد 9000) برای آسایش شما در محیط داخلی خانه است.


کولر گازی گری طراحی مطابق با وضعیت سیاره زمین
حدوداً نیمی از انرژی مصرفی در خانه شما به گرمایش و سرمایش اختصاص دارد بنابراین با داشتن تصمیمات هوشمندانه در مورد سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی می‌توانید تا حد زیادی هزینه‌های مرتبط با انرژی در خانه را همراه با آسایش خود کاهش دهید. با توجه به اینکه محصولات کولر گازی گری بر روی لوله‌های طویل تاثیرگذار است (که اغلب می‌توانند دچار نشتی شوند)، ما تنها به ارائه هوای گرم و یا سرد، اکتفا نکرده‌ایم در کل، سیستم‌های ما معمولاً کارآمد‌تر برای این شرایط هستند. در واقع اتلاف انرژی توزیعی در سیستم‌های معمولی را تا 40 درصد تخمین می‌زنند در حالی که تخمین‌های مرتبط با اتلاف انرژی در سیستم‌های بدون درز که ساخت ما هستند، فقط 1 تا 5 درصد برآورد شده است.


در حالی که سیستم‌های معمولی در وضعیت کلی 18 سرند دارند، اکثر سیستم‌های بدون نویز واجد شرایط ENERGY STAR® هستند و سیستم‌های بدون نویز شرکت گری نیز می‌توانند به 30.5 سرند برسد. همچنین به دلیل اینکه محیط داخلی می‌تواند توسط افراد یک ناحیه مدیریت شود، انرژی کمتری نسبت به مناطق گرم اتلاف می‌شود بنابراین باعث کاهش پدیده انتشار کربن می‌شود. همچنین همه سیستم‌های جدید شرکت گری از مایع خاص R410A که سازگار با محیط زیست است، استفاده می‌کنند که باعث تخریب لایه اوزون نمی‌شود و برای محیط زیست بهتر از استاندارد قدیمی R22 است.


همه فناوری‌های پیشرفته متعلق به ناحیه 51 نیست.
در اینجا بحث ما در رابطه با پیشرفته در زمینه فناوری‌های اینورتر در واحد انعطاف‌پذیری فضای آزاد برای افزایش بهره‌وری در مصرف انرژی است. در حالت کلی، کمپرسورهای معمولی با سرعت ثابت کار می‌کنند و تنظیمات دمایی را متناوباً با حداکثر ظرفیت انجام می‌دهند و کاملاً خاموش می‌شوند. این عملکرد "شروع و توقف" توسط یک ترموستات کنترل می‌شود که درجه حرارت اتاق را اندازه‌گیری می‌کند. کمپرسورهایی با فناوری اینورتر این چرخه‌های شروع و توقف را با به کارگیری فرکانس متغیر در هدایت کمپرسور از بین می‌برند و باعث می‌شود که در یک وضعیت با ثابت‌تر کار کند و به بیشتر اوقات، افزایش و کاهش قدرت بپردازد.


نمایندگی گری ، نتیجه‌گیری :
برای آسایش بیشتر و همچنین کارایی و صرفه‌جویی در انرژی، درجه حرارت مورد نظر شما سریع‌تر اعمال و ثبت می‌شود. همچنین پوشش کمتر قطعات و تفکیک آنها، باعث افزایش عمر محصول می‌شود.


کولر گازی گری ، اینورتر G10
افزایش عملکرد سیستم و صرفه‌جویی در مصرف انرژی، مصرف پایین انرژی، فرکانس بسیار پایین و کنترل دقیق دمایی.


نمایندگی گری ، رزین اکریلیک و پوشش ضد خوردگی
محافظت از همه کویل‌ها در مقابل تاثیرات خوردگی هوا VOC و خارج از هوا، باعث افزایش عمر محصول می‌شود.


من کارکرد سیستم را احساس می‌کنم!
با به کارگیری کنترل از راه دور در احساس درجه حرارت اطراف، تنظیم جریان هوا با توجه به حداکثر راحتی و صرفه‌جویی در انرژی صورت می‌پذیرد!


کولر گازی گری ، فیلتر فوتوکاتالیستی

با افزایش 9/9 درصد از باکتری‌ها و ویروس ها، کاهش آلاینده‌ها و اکسیداسیون هوا، کیفیت هوا در محیط داخلی بهتر می‌شود.


کولر گازی گری ، عملکرد صرفه‌جویی در انرژی
در اینجا درجه حرارت داخلی در سرمایش یا گرمایش به صورت خودکار تنظیم می‌شود تا مصرف انرژی کاهش یابد و بهره‌وری به حداکثر برسد.


نمایندگی گری ، تشخیص هوشمند
در اینجا زمان صرفه‌جویی در انرژی و انجماد فقط زمانی کاهش می‌یابد که انجماد توسط یک تایمر تنظیم ‌شود.
در واقع اصطلاح "بدون نویز"، یک عبارت دیگر برای راحتی، کارآمدی و عملکرد آرام است.


یک سیستم اسپلیت چگونه عمل می‌کند؟
گاهی نصب یک مجرا، نه دارای انعطاف‌پذیری است و نه مقرون به صرفه. در اینجا شرکت گری راه‌حل‌های بدون نویز را ارائه می‌دهد که می‌تواند در مسئله سرمایش مورد استفاده قرار گیرد. این شرکت یک جایگزین هوشمند برای سیستم‌های تهویه هوا معرفی می‌کند که یک گزینه عالی برای تعمیرات، اتاق و مکملی برای سیستم‌های موجود در تهویه مطبوع است.
 
 
سیستم تهویه مطبوع بدون نویز 3 بخش اصلی دارد:


1- یک واحد خنک کننده در فضای باز
2- دستگیره هوای داخلی / اپراتور
3- یک کانال با قطر 3 تا 4 کابل برق، لوله سرمایشی و یک تخلیه مایع


کندانسور در خارج از خانه و کانال از فضای آزاد به دفاتر، اتاق خواب، اتاق نشیمن، اتاق‌های کامپیوتر، زیرزمین‌ها و هر مکانی که کنترل دما در آن اجرا می‌شود، قابل نصب است. دیوارهای داخلی در فضاهای مورد نظر قرار می‌گیرند تا هوای خنک یا گرم را در صورت نیاز حفظ نمایند.


ما در شرکت گری، راه‌حل‌هایی را که از آخرین فناوری‌ها استفاده می‌کنند را با توجه به راحتی شما، به کار می‌گیریم و اعتقاد داریم که ترکیبی از تحقیقات و توسعه، خدمت رسانی به مشتری و تعهد به انجام درست وظایف به عنوان یک شهروند جهانی، ما را در این رقابت متمایز می‌کند.


چرا شرکت گری؟
برای داشتن یک دنیای کارآمد باید نه تنها این دنیا در دسترس باشد، بلکه باید به بتوان به آسانی با آن کار کرد و مقرون به صرفه نیز باشد. شرکت گری محصولات HVAC را برای بسیاری از مارک‌های معتبر در جهان تولید کرده است و در بیش از 20 سال تولید محصولات با کیفیت بالا با وجود محدودیت ویژگی‌ها و طراحی، اعتماد مشتریان را به دست آورده است. با استفاده از این تجربه، شرکت گری در حال تولید محصولاتی برای مارک‌های خود و فروش مستقیم به مشتریان است.


شرکت گری، یک در سه است!
یکی از هر سه تهویه مطبوع در جهان توسط شرکت گری ساخته شده است. مشتریان به شرکت گری نسبت به هر سازنده HVAC دیگری در جهان اعتماد دارند.


ارائه کیفیت
ما به مشتریان خود اعتماد کامل داریم و برای ما ارزشمند هستند و به این دلیل، تست‌های ما، مجتمع‌های عمودی و تولید خلاقانه محصولات برتر را که به آسانی کار می‌کنند، گسترش می‌دهد.


کولر گازی گری ، فناوری اینورتر
آخرین فناوری کمپرسور مجهز به اینورتر تا 30.5 سرند، جهت کاهش 65 درصدی مصرف انرژی گرمایی و سرمایشی است در حالی که طراحی آنها مطابق با آخرین استانداردهای کارایی است.

لینک شماره یک

 نمایندگی گری | نمایندگی دایکین | نمایندگی اجنرال | کولر گازی گری | کولر گازی دایکینکولر گازی اجنرال | داکت اسپلیت گری | داکت اسپلیت اجنرال | داکت اسپلیت دایکین

 

 نمایندگی گری داکت اسپلیت 

داکت اسپلیت اجنرال ، دستگاه چگونه کار می‌کند؟ این سیستم‌های خنک کننده، مینی سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی هستند که به شما اجازه می‌دهد تا درجه حرارت را در اتاق‌ها یا فضاهای خاصی کنترل نمایید. سیستم‌های مینی اسپلیت دارای دو قسمت اصلی هستند: کمپرسور / کندانسور در فضای باز و واحد (های) تهویه مطبوع (اوپراتور).

 

نمایندگی گری  اسپلیت یونیت سقفی دیواری GREE

اسپلیت یونیت سقفی اجنرال در ظرفیت های مختلف از نظر بی تی یو و انواع مدل ها از نظر سرمایشی و گرمایشی در فروشگاه دیجی کولر به صورت کامل توضیح داده شده است. نمایندگی رسمی فروش محصولا اجنرال به ویژه اسپلیت یونیت اجنرال با گارانتی نیا برای ورود به قسمت اسپلیت یونیت سقفی اجنرال.

 

نمایندگی گری در شبکه های اجتماعی

خرید آنلاین انواع کولر گازی با برند های اصلی گری ، دایکین ، اجنرال ، با گارانتی اصل و خدمات پس از فروش سراسر کشور ، به صورت شبانه روزی و کادری زبده در کنار شما عزیزان می باشیم .

 

 

نمایندگی گری : ثبت درخواست تعمیرات کولر گازی گری

جهت در خواست تعمیرات انواع کولر گازی در سطح شهر تهران ، با ما با شماره 00 14 15 77 در ارتباط باشید و یا فرم مربوطه را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم .اعزام کادری زبده و حرفه ای به محل شما

 

خرید آنلاین انواع کولر گازی با برند های اصلی گری ، دایکین ، اجنرال ، با گارانتی اصل و خدمات پس از فروش سراسر کشور ، به صورت شبانه روزی و کادری زبده در کنار شما عزیزان می باشیم.

 

نمایندگی کولر گازی گری | سیستم های تهویه مطبوع

نمایندگی کولرگازی گری سیستم های مطبوع و کولر های گازی گری با متریال خاص و با بکارگیری استراتژی های منحصر بفرد زمینه فروش انواع کولرهای گازی گری را برای مشتریان و استقبال کنندگان از این محصول را فراهم نمودند تا متناسب با سلیقه و شرایط محیطی مورد نظر خود اسپلیت های گری را به راحتی هرچه تمام تر با پرداخت هزینه ای کاملا منصفانه فراهم نمایند علاوه براین ما توانسته ایم برای محصولاتی که برای مشتریان ارائه می دهبم گارانتی معتبر صدور نماییم تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانید آن را تعمیر یا تعویض نمایید توجه به اصل مشتری مداران و کسب رضایت آنان از وبژگی های برجسته نمایندگی گری معتبر می باشد که قادر به وارد نمودن انواع کولر های سرمایشی با برند گری هستیم و با تنوع کاری بالا برای کولرهای گازی گری توانسته حرف اول را در بازار رقابت بزنیم و به عنوان یک نمایندگی فروش معتبر در بین رقبای خود شناخته شویم.

نمایندگی کولر گازی گری | فروش محصولی با کیفیت

نمایندگی کولرگازی گری توانسته با شناخت دقیق نیاز های مشتریان عزیز و تنوع محیطی هر خانواده ای که در آن زندگی میکند محصولی با کیفیت را وارد بازار نماید کولر های گازی گری می تواند یک انتخاب درست برای خنک نمودن محیط منزل و محل کار شما باشد تمامی کولرهای گازی این نمایندگی فروش محصولات گری دارای گارانتی معتبر می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید از گارانتی آن استفاده نمایید علاوه بر کولرهای گازی گری محصول جدید دیگر با نام اسپلیت های گری وارد عرصه تکنولوژی شده و با ساختاری کاملا جدید و با ویژگی های منحصربفرد و مصرف انرژی کمتر بخصوص در مناطق گرمسیری می توان یک انتخاب درست برای مطبوع نگه داشتن میط کار و یا منزل شما عزیزان باشد این نماینگی به عنوان یک نمایندگی معتبر گری با سالها سابقه در زمینه عرضه محصولات گری توانسته در بین رقبای خود حرف نخست را بزند و با داشتن کادری کاملا متخصص آماده پاسخگویی به سولات شما در تمامی روزهای سال می باشد شما می توانید با مشاورین ما حرف زده و سولات خود را در انتخاب کولرهای گازی گری بپرسید و از راهنمایی های ما بهره بگیرید .

نمایندگی کولر گازی گری | ارتقا سطح کیفی محصولات سرمایشی

نمایندگی کولرگازی گری یکی از بزرگ ترین نمایندگی های موجود در شهر بزرگ تهران می باشد که با سالها تلاش و تجربه ای که در زمینه عرصه محصولات سرمایشی بخصوص کولر های گازی گری داشته توانسته رضایت مشریان خود را جلب نماید و یک محصول با کیفیت مثل اسپلیت های گری را که مصرف انرژی کمتری را دارند برای مشتریان خود در نظر بگیرد ارتقا سطح کیفی محصول در کولر های گازی گری سبب شده تمامی محصولات این شرکت دارای گارانتی معتبر بوده بوده و این اطمینان را به شما بدهند که در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید از این گارانتی معتبر استفاده نماید هر یک از کولرهای گازی گری ویژگی های مخصوص به خود را داشته که شما می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی این نمایندگی فروش محصولات سرمایشی گری آن ها را با یکدیگر مقایسه نموده و بهترین کولرهای گازی گری را متناسب با نیاز خود انتخاب نمایید این محصول جدید که طی چند سال اخیر با استقبال بالایی روبرو شده است جایگزین کولرهای آبی قدیمی شده است و کارکرد بالایی نسبت به کولر های قدیمی دارد و می تواند در کسری از زمان محیط های بزرگ را به راحتی خنک نماید محصولات سرمایشی گری می تواند یک انتخاب درست برای داشتن هوای خنک و مطبوع در خانه و محل کار باشد .

نمایندگی کولر گازی گری | مجموعه ای توانمند از گروه حرفه ای

نمایندگی کولرگازی گری با فعالیت گسترده و بالا بردن سطح دانش افرادی که در این مجموعه فعالیت می کنند سبب شده ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات متعدد شما باشیم و در راستای عرضه محصولات سرمایشی مثل کولر های گازی گری اسپلیت های گری کولر گازی  توانمند از گذشته گام های بزرگ را برداشته و با جلب رضایت تک تک مشتریان در محوریت مشتری مداری در فروش محصولات به صورت آنلاین به عنوان یک نمایندگی فروش کولر های گازی گری حرف نخست را در شهر پایتخت بزنیم شما گرامیان در صورت نیاز به هرگونه محصولات سرمایشی می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی این نمایندگی تمامی محصولات را به صورت یکجا مشاهده نمایید ما سعی نموده این ویژگی های هر محصول از کولر های گازی گری را به صورت جداگانه بیان نماییم تا شما براحتی بتوانید با مقایسه نمودن هر محصول با یکدیگر محصول مورد نظر را به راحتی هرچه تمام تر انتخاب نموده و با پرداخت هزینه ای منصفانه آن را خریداری نمایید اسپلیت های گری کولرهای گازی گری هر یک از محصولات این نمایندگی معتبر دارای گارانتی می باشد و شما می توانید یک محصول مطمئن و تضمین شده را برای محل کار یا منزل خود خریداری نمایید

نمایندگی کولر گازی گری | یرخوردی مناسب با مشتری

نمایندگی کولرگازی گری با برخورد مناسب و سایسته با مشتریان خود جهت فروش انواع کولر های گازی گری / اسپلیت های گری / کولر گازی توانسته به عنوان یک نمایندگی بزرگ فروش محصولات سرمایشی حرف نخست را در بازار رقابت بزند افراد متخصص این نمایندگی معتبر کولرهای گازی گری در تهران بر وظایف خود آگاهی کامل را داشته و همواره با تلاش و فعالیت خود سعی در عرضه نمودن محصولی با کیفیت همراه با گارانتی برای خریداران عزیز هستند سطح ارتقای دانشگری می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی این نمایندگی یک محصول سرمایشی با گارانتی معتبر را دریافت نمایید این گارانتی محصول این اطمینان را به شما می دهد که یک کولر گازی گری با کیفیت و تضمین شده خریداری می نمایید کولر های گری یک وسیله ای کاملا جدید در صنعت تکنولوژی در محصولات سرمایشی می باشد که از هنگامی که وارد بازار فروش شده است با کنون از استقبال بالایی روبرو شده است کولر های گازی گری این امکان را دارند که با مصرف انژی کمتر محیط اطراف را خنک نمایند اسپلیت های گری با تکنولوژی های جدیدی که به همراه دارند استقبال کننده بیشتری را دارند وبه عنوان یک محصول پرفروش در مناظق گرمسیری استفاده می شود و دارای انرژی A++ می باشد

نمایندگی کولر گازی گری | معتبرترین و بزرگ ترین نمایندگی فروش گری

نمایندگی کولرگازی گری یکی از معتبر ترین وبزرگ ترین نمایندگی در تهران می باشد که آماده ارائه انواع محصولات سرمایشی از قبیل کولر های گازی گری - اسپلیت های گری - کولر گازی بوده که با تضمین نمودن سلامتی کارکرد تک تک محصولات خود با ارائه گارانتی معتبر در هنگام خرید این تضمین را می نماید کولرهای گازی با برند گری معتبری را خریداری نموده ایندمصرف انرژی کولر های گازی گری و ااسپلیت های گری همگی پایین بوده و در رتبه ++A قرار دارند این ویژگی محصولات گری این امکان را می دهد تا این وسیله پرکاربرد در تمامی مناطق ایران بخصوص در مناطق گرمسیری با استقبال بالایی روبرو شود برند گری یک برند کاملا شناخته شده در دنیا می باشد که هر ساله با پیشرفت و تکنولوژی هایی که صورت میگیرد بر ویژگی های محصولات خود اضافه نماید اگر قصد خرید محصولات سرمایشی با برند گری را دارید می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی این نمایندگی معتبر محصولات کولر های گازی گری را یک جا مشاهده نموده و هر کدام را به صورت جداگانه با یکدیگر مقایسه نمایید و متناسب با نیاز خود مصول مورد نظر را خریداری نمایید نمایندگی معتبر کولرهای گازی گری در تهران این تضمین را می توانید با دریافت کمترین هزینه محصولاتی با کیفیت بالا برای شما فراهم نماید

نمایندگی کولر گازی گری | ارائه محصول سرمایشی معتبر همراه با گارانتی

نمایندگی کولرگازی گری تمامی مدلهای عرضه شده توسط این نمایندگی  اعم از کولر های گازی گری و ااسپلیت های گری بی نقص بوده و جزو پرکاربرد ترین و پرطرفدارترین مدل های کولرهای گازی گری در تهران و کل تنها محسوب میگردد  این نمایندگی معتبر قادر است تا پاسخگوی تمامی خریداران و مشتریان گرامی باشد شما گرامیان عزیز جهت خرید ککولر های گازی گری می توانید با حضور در این نمایندگی معتبر کولرهای گازی گری در تهران می‌توانید بسته به نیاز و بودجه‌ای که برای خرید وسیله سرمایشی در نظر گرفته اید کولر گازی گری مناسبی  را انتخاب و آن را همراه با گارانتی معتبرخریداری نمایید و از تخصصی‌ترین خدمات پس از فروش این اسپلیت های گری بهره‌مند گردید. کارشناسان ما به دلیل سالها تجربه در امر فروش انواع مدل های کولر های گازی گری توانایی ارائه تخصصی‌ترین مشاوره‌ها و اطلاعات مورد نیاز را به خریداران این برند معتبر و معروف را هستند  اعضای این تیم متخصص می‌تواند با دانش و تخصص های خویش تجربه یک خرید هوشمندانه را برای خریداران فراهم نمایند کارشناسان و متخصصین این نمایندگی معتبر کولرهای گازی گری در تهران با صبر و شکیبایی پاسخگوی پرسش‌های شما عزیزان خواهند بود.

نمایندگی کولر گازی گری | بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

نمایندگی کولرگازی گری یک از بزرگ ترین و معتبر ترین نمایندگی وارد کننده انحصاری انواع کولر های گازی گری و  اسپلیت های گری در ایران می باشد و سعی نموده است با عرضه جدیدترین مدل های کولر گازی گری - کولر گازی - اسپلیت های گری همراه با قیمت های مناسب و با کیفیت بسیار عالی در راستای ارائه خدماتی کاملا نوین در زمینه گارانتی و راه اندازی کولر گازی گری با فعالیت شبانه روزی در عرضه محصولات سرمایشی رضایت مشتریان خود را به دست آورد . کلیه محصولات نمایندگی معتبر کولرهای گازی گری در تهران  که شامل  کولر های گازی گری و  اسپلیت های گری می باشد دارای گارانتی معتبر می باشدو شما می توانید یک محصول با کیفیت و تضمین شده را خریداری نمایید اسپلیت های گری از جدیدترین متدهای تکنولوژی و استاندارد ها برخوردار می باشند که باعث کاهش مصرف انرژی میشود و در نتیجه شما هزینه بسیار کمی بابت استفاده برق کولر گازی گری خود پرداخت خواهید کردنمایندگی کولرگازی گری با ارائه جدید ترین کولرگازی گری و عرضه آن به بازار توانسته اند در این صنعت حرف نخست را در بین رقبای خود بزنند و با ورود متریال های جدید در طراحی انواع کولرگازی گری و ایجاد تنوع در محصولات خود رضایت مشتریان خود را در خرید یک محصول سرمایشی جلب نمایند نمایندگی گری با فروش و عرضه اسپلیت های گری که یک محصول جدید در صنایع برودتی می باشد سبب صرفه جویی در مصرف انرژی شده و خیال شما را از بابت پرداخت هزینه راحت نموده است با این محصول می توانید محل زندگی خود را خنک نموده و هوایی کاملا مطبوع را ایجاد نمایید تمامی کولرگازی گری دارای گارانتی معتبر بوده و شما می توانید با خیالی آسوده یک محصول با کیفیت را دریافت نمایید این فروشگاه توانسته با عرضه متنوع کولر گری دست مشتری را باز گذاشته تا متناسب با موقعیت جغرافیایی که در آن زندگی میکند کولر گری خود را خریداری نماید تیم مجرب این مجموعه با تلاش روز افزون خود در تلاش هستند تا بتوانند کولرگازی گری با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا با مصرف انرژی کمتری را در اختیار استقبال کنندگان این محصول قرار بدهد شما عزیزان با مراجعه حضوری و یا با مراجعه به سایت رسمی این فروشگاه معتبر محصول خود را با پرداخت هزینه ای کاملا منصفانه خریداری نمایید

نمایندگی کولر گازی گری | فعالیت گسترده در زمینه عرصه محصولات سرمایشی گری

نمایندگی کولرگازی گری توانسته است با سالها پشتکار در شناخت نیاز مشتریان و آنچه را که آنان از یک محصول با کیفیت انتظار دارند را برای خریداران برآورده نماید و با وارد نمودن انواع کولر های گازی گری و اسپلیت های گری با برند گری که یک برند کاملا شناخته شده در دنیا می باشد روند فروش و استقبال از این محصول با کیفیت را گسترش بدهد و خریداران محترم بتوانند با خیال آسوده از یک محصول سرمایشی کاملا اورجینال همراه با گارانتی معتبر استفاده نمایند تلاش روزافزون این مجموعه به صورت شبانه روزی بوده و در دو شیفیت شب و روز آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان برای خرید یک محصول سرمایشی مثل کولر گازی و اسپلیت های گری می باشد نمایندگی معتبر کولر های گازی گری در تهران با فعالیت در عرصه محصولات در صنایع برودتی فعالیتی کاملا قانونی را دارد و مناسب با موقعیت های جغرافیایی که ایران دارد توانسته تنوع بالایی را در محصولات سرماشی گری داشته باشد شما عزیزان می توانید به دو صورت خرید حضوری از شعبات معتبر در تهران محصولات کولر گازی گری را مشاهده نموده و متناسب با نیاز خود یکی از این محصولات را خریداری نمایید یامی توانید با مراجع به وب سایت رسمی این نمایندگی وارد سایت رسمی ما شده و با مراجعه به بخش محصولات تمامی محصولات سرمایشی که برند گری را دارند یک جا مشاهده نمایید در این بخش ویژگی هر محصول به صورت جداگانه بیان شده است و شما می توانید محصولات گری را با یکدیگر مقایسه نمایید و یکی را به عنوان کولر گازی خود را برای خنک نمودن محیط منزل یا کار خود انتخاب نموده اید را خریداری نمایید .

 

نمایندگی کولر گازی گری | ارائه محصولات سرمایشی با کیفیت

نمایندگی کولرگازی گری خرید یک محصول با کیفیت سبب می شود که فردی که آن را خریداری نموده است با رضایت کامل از محصول استفاده نماید و خرید چنین محصولاتی را نیز به دیگران پیشنهاد نماید در این بین از جمله نمایندگی های معتبر در ارائه محصولات سرمایشی با برند گری که می توان به نمایندگی معتبر کولر های گازی گری در تهران  اشاره نمود که توانسته است کولر های گازی گری و اسپلیت های گری با کیفیت بالا به بازار ارائه نماید یادتان باشد به همراه یک محصول با کیفیت گارانتی حرف نخست را می زند این گارانتی سلامت محصول را تضمین نموده و شما همواره با پرداخت هزینه ای منصفانه صاحب یک کولرگازی با کیفیت همراه با گارانتی معتبر شده اید برند گری که یک برند کاملا شناخته شده ای در جهان می باشد به عنوان یک برند معتبر برای محصولات سرمایشی به شمار بیاید و هر ساله با پیشرفت در صنعت تکنولوژی ساخت و قطعات این برند نیز محصولات با تکنولوژی های جدید را برای کولر های گازی گری و اسپلیت های گری داشته باشد امروزه کولر های گازی به گونه ای هستند که انرژی کمتری را مصرف می نماید و به عنوان یک محصول کم مصرف در مناطق گرمسری استفاده می شود .

نمایندگی کولر گازی گری | نگرش وسیع به کسب و کار

نمایندگی کولرگازی گری اولین و متخصص ترین نمایندگی فروش انواع کولر های گازی گری در تهران که محصولات سرمایشی با کیفیتی را برای خریداران این محصول با کیفیت در نظر گرفته است محصولات این نمایندگی کاملا تضمین شده می باشد و تمامی تلاش خود را بکار میگیرد تا اسپلیت های گری و سایر محصولات را با قیمت های منصفانه همراه با گارانتی معتبر به مشتریان خود بدهد کولر یک محصول کاملا جدید بوده که حدود چند سالی می باشد که بخاطر استقبالی که از این محصول شده است روز به روز از پیشرفت قطعات و نحوه استفاده از این در تمامی مکان ها افزوده شده و نمایندگی گری توانسته محصولاتی را وارد بازار نماید که کارایی بالایی داشته و انرژی کمتری را استفاده نمایند شما در صورت نیاز به خرید کولر های گازی گری و اسپلیت های گری می توانید این محصول سرمایشی را از نمایندگی معتبر کولر های گازی گری در تهران خریداری نمایید استفاده صحیح از این محصول سبب می شود تا سال ها از این محصول با کیفیت برای داشتن هوای کاملا مطبوع و خنک بهره بگیرید این نمایندگی همه روزه با فعالیت های شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات متعدد شما عزیزان بوده و شما می توانید از راهنمایی های متخصصین ما بهره بگیرید .

نمایندگی کولر گازی گری | خریدی آسان بدون دغدغه

نمایندگی کولرگازی گری اولیندر راستای ارائه خدمات نوین در خصوص خرید محصولات سرمایشی به خصوص کولر های گازی گری و اسپلیت های گری گام بزرگی را در عرضه نحصولات با کیفیت نموده و تا به امروز با تلاش روز افزون در این زمینه رضایت مشتریان را جلب نموده است این مجموعه ای بزرگ با گرد آوری افرادی با تجربه با دانش بالا در زمینه محصولات گری به عنوان یک نمایندگی فروش کولر های گازی گری در تهران شناخته شده است این نمایندگی با احداث شعبات متعدد در تمامی مناطق تهران توانسته است دستررسی به این نمایندگی را آسان تر نماید علاوه بر این با پاسخگویی به سوالات شما با فعالیت شبانه روزی راهنمایی های کارشناسان خرید را در اختیار شما عزیزان و خریداران محترم قرار بدهد شما می توانید محصول سرمتایشی که نیاز دارید به راحتی هرچه تمام تر با مراجعه به وب سایت رسمی این نمایندگی انتخاب و با توجه به ویژگی هایی که محصول سرمایشی دارد که میتواند خرید یک کولر های گازی گری و اسپلیت های گری باشد فقط با چند کلیک آن را به راحتی هرچه تمام تر خریداری نماید علاوه بر این شما می توانید با مراجعه ضوری و با مشاوره گرفتن توسط افراد متخصص این نمایندگی محصول سرمایشی را از نزدیک دیده و آن را خریداری نمایید .

نمایندگی کولر گازی گری | ایجاد محیطی دوستانه و صمیمی

نمایندگی کولرگازی گری  با عرضه انواع محصولات سرمایشی همراه با ضمانت نامه معتبر که این تضمین را میکند که در صورت بروز هر گونه خراب شدن دستگاه خریداری شده شما عزیزان می توانید از کارت گارانتی آن استفاذه نمایید گروه همیشه حرفه ای این نمایندگی توانسته است با تلاش روزافزون خود در زمینه فروش انواع کولر های گازی گری و اسپلیت های گری به عنوان یک نمایندگی فروش با برند گری بدرخشد و با گذشت هر سال و تغییرات اساسی که این برند بر مصولات سرمایشی خود داشته بتواند محصولات سرمایشی با کیفیتی را وارد بازار نماید شما با اعتماد به این نمایندگی و با شناختی که بر کولر های گازی گری دارید می توانید محصولات خود را از ما خریداری نمایید ایجاد محیط دوستانه و صمیمی با کارشناسان و شما عزیزان سبب شده است که مشتریانی که قصد خرید انواع اسپلیت های گری یا کولر های گازی گری را دارند سوالات خود را از کارشناسان پرسیده و راهنمایی های لازم را از این نمایندگی معتبر در هر ساعت از شبانه روز دریافت نماییند تمامی کولرهای کازی و محصولات سرمایشی این نمایندی دارای مصرف انرژی کمتر هستند و در مصرف انرژی صرفه جویی می کنند بنابراین شما عزیزان با پرداخت کم ترین هزینه می توانید صاحب یک محصول سرمایشی کم مصرف شوید .

نمایندگی کولر گازی گری | کولرهای گازی گری کم مصرف

نمایندگی کولرگازی گری  کولر یک وسیله ای کاملا جدید در صنعت محصولات سرماشی می باشد که جایگزین کولرهای آبی قدیمی شده است به علت ساختار پیشرفتی که دارد می تواند در کمترین زمان ممکن یک مکان بزرگ را خنک نماید و برای مناطق گرمسیری که دارای آب و هوای گرمتری برخوردار هستند بهترین گزینه  برای خنک نمودن محیط زندگی یا محل کار به شمار می آید کولر های گازی گری و اسپلیت های گری جدیدترین محصولات سرمایشی با معروفترین برند جهانی بگری هستند که می توانند به خانهایتان یک هوای مطبوع را ببخشند از دیگر ویژگی این محصولات سرمایشی این می باشد که قابل استفاده در تمامی محیط ها بوده و بخاطر مصرف انژی کمتری که نسبت به کولر های آبی و ... دارند امروزه از استقبال بالایی برخوردار هستند و هر ساله با پیشرفت در تولید قطعات گری کولر های گازی گری نیز با پیشرفت هایی همراه هستند نمایندگی معتبر فروش انواع کولرهای گازی گری در تهران توانسته است محصولات با کیفیتی را وارد بازار نماید و به عنوان یک نمایندگی معتبر در تهران انواع کولر های گازی گری و اسپلیت های گری را با کمترین هزینه ممکن در اختیارتان قرار بدهند .

نمایندگی کولر گازی گری | سطح علمی بالای پرسنل

نمایندگی کولرگازی گری  کولر های گازی گری از جمله محصولات سرمایشی پرطرفدار می باشد که با تکنولوژی هایی که در ساخت آن به کار رفته است این وسیله پرمصرف در تمامی منازل جایگزین کولرهای قدیمی شده است سازمانها بانکها اداره جات از این وسیله سرمایشی برای خنک سازی محیط و ایجاد یک هوای مطبوع مورد استفاده قرار می دهند و می‌توانند در ایام گرم سال یک محیطی کاملاً خنک را برای کارکنان خود فراهم نمایند این برند جهانی توانسته است خود را هم سطح تکنولوژی های روز دنیا قرار داده و هر ساله با ایجاد پیشرفت های چشمگیری که در این محصول پرطرفدار ایجاد می‌کند بر مشتریان و خریداران خود بیفزاید ما به عنوان یک نمایندگی معتبر در تهران برای فروش کولر های گازی گری و اسپلیت های گری توانسته این زمینه‌ای را فراهم نماییم که مشتریان و خریداران محترم با پرداخت هزینه‌های کاملا منصفانه یک کولر گازی با کیفیت را برای منازل و اداره جات و سایر مردم مناطقی که دارای هوای گرم هستند فراهم نماید تمامی افرادی که در این مجموعه بازار در حال خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند تجربه بالایی داشته و دارای سطح علمی بالایی در این زمینه می باشند و خود را متناسب با تکنولوژی های روز دنیا آپدیت نموده و آماده پاسخگویی به سوالات شما در جهت راهنمایی هر چه بهتر برای خرید یک محصول سرمایشی مثلکولر های گازی گری و اسپلیت های گری فراهم می نماید اگر قصد خرید یک محصول سرمایشی مثل کولر های گازی گری را دارید بهتر است قبل از هرگونه خرید از مشاورین و کارشناسان ما راهنمایی‌های لازم را دریافت نموده و چنانچه که قصد خرید محصول را دارید می توانید به صورت حضوری یا آنلاین از محصولات گریم ماد خریداری نماییدد ما توانسته ایم با گسترش فعالیت خود در تمامی مناطق تهران محصولات گری خود را به صورت کاملاً حرفه ای به دست مشتری برسانیم

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

هیج مقاله ای در این دسته موجود نیست ، اگر نام زیر دسته ها نمایش داده می شود، آن ها دارای مقالاتی هستند.