داکت اسپلیت اجنرال

Duct - Spilet - Ogeneral

داکت اسپلیت اجنرال

داکت اسپلیت اجنرال ، دستگاه چگونه کار می‌کند؟
این سیستم‌های خنک کننده، مینی سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی هستند که به شما اجازه می‌دهد تا درجه حرارت را در اتاق‌ها یا فضاهای خاصی کنترل نمایید.
سیستم‌های مینی اسپلیت دارای دو قسمت اصلی هستند:

کمپرسور / کندانسور در فضای باز و واحد (های) تهویه مطبوع (اوپراتور).

آنها معمولاً نصب می‌شوند و فقط یک دیافراگم 3 اینچی به وسیله یک دیوار در کانال استفاده می‌شود که کابل برق و ارتباطات، لوله‌ها و خط تخلیه تراکم در آنها قرار گرفته‌اند و واحدهای آن در فضای باز و داخلی با یکدیگر ترکیب می‌شوند. پمپ‌های حرارتی مینی اسپلیت نه تنها راه‌حل‌های مطلوب برای همه خانه‌ها و یا دیگر سازه‌های جدید است، بلکه محصولاتی مناسب برای خانه‌هایی با سیستم‌های غیر گرمایشی هستند مانند گرمایش حرارتی آب، پانل‌های تابشی و بخاری‌های معمولی (با سوخت چوب، نفت سفید). همچنین آنها می‌توانند انتخاب مناسبی برای اتاق‌های اضافه باشند که در آنها، نصب مجرای توزیع مقدور نیست و همچنین خانه‌های جدیدی که نیاز به سیستم تهویه فضای کوچک دارند.


دلیلی که باعث می‌شود فداکت اسپلیت اجنرال باشد :
مزایای استفاده از یک سیستم گرمایش و سرمایش داکت اسپلیت اجنرال : داشتن بیش از 40 سال تجربه گرمایشی، تهویه مطبوع (HVAC) و 99.99 درصد میزان عملکرد مطلوب محصول است و شما می‌توانید با دانستن مزایای سیستم‌های بدون نویز عمومی فوجیتسو، آسایش را برای خود و خانواده در طول سال به ارمغان آورید.

 

داکت اسپلیت اجنرال ، راحتی کامل
تهویه مطبوع برای خنک سازی با قدرت بالا حتی در دمای بالا طراحی شده‌اند. این محصولات علاوه بر سنسور حرارتی که از راه دور کنترل می‌شود، شما را قادر می‌سازد تا در همه تمام طول فعالیت خود بدون در نظر گرفتن درجه حرارت بیرون، در راحتی باشید. در حقیقت، سنسورها را می‌توان در مکان‌های مختلف دفتر خود نصب کنید تا نیازهای خاص شما را پوشش دهند. در واقع کنترل حرارت با کنترل از راه دور خودکار آسان می‌شود.
این نوع تهویه مطبوع شامل بسیاری از ویژگی‌های دیگر مانند یک تایمر هفتگی، سیستم کنترل گروه و تایمر تنظیم دما است و شما از این راحتی بدون هیچ زحمتی در طول سال می‌توانید لذت ببرید.


داکت اسپلیت اجنرال ، سطح بعدی فناوری
یک محصول ACE از فناوری ثبتی فوجیتسو در ژاپن توسعه یافته است. تهویه مطبوع نوع کانال عمومی در بهترین مناطق جهان، خاورمیانه و آفریقا تکامل یافته است و برای عملکرد در سخت ترین شرایط طراحی شده است و مجهز به کمپرسور اسکرول هستند که مزایای ویژه‌ای ارائه می‌دهند و در عملکرد خود مقرون به صرفه هستند. آنها ابزارهایی سرمایشی و فوق العاده محکم هستند.


داکت اسپلیت اجنرال ، انتخاب کنید!
این نوع تهویه مطبوع به نحوی است که شما نیاز دارید یعنی 18000 تا 60000 همراه با مشخصات BTU. واحد داخلی این محصول بسیار نازک و برای سقف‌های کوتاه طراحی مناسبی دارد و همچنین می‌توانند از سقف آویزان شوند یا مستقیماً به آن متصل شوند. انعطاف‌پذیری آنها نیز نامحدود است.
کمپرسور اسکرول صرفه‌جویی باورنکردنی را برای کاربر در کسب و کار خود به ارمغان می‌آورد. در عملکرد واقعی، سیستم‌های تهویه مطبوع ما تا 50 درصد در مصرف انرژی صرفه‌جویی دارند. این دستگاه‌ها برای نصب و تعمیر و نگهداری ساده‌تر هستند و این مسئله‌ای مطلوب برای خریداران حساس است بنابراین برای دانستن بیشتر در مورد عملکرد این نوع تهویه مطبوع، همین امروز با ما تماس بگیرید؛ و از یک تصمیم کسب و کاری منطقی بهره‌مند شوید.


داکت اسپلیت اجنرال ، کنترل هوشمند و از راه دور جدید
در این دستگاه سنسور حرارتی در کنترل از راه دور خود، یک فضای جدید را ارائه می‌دهد. با توجه به اینکه کنترل از راه دور دارای سوئیچینگ است، در اینجا می‌توان موقعیت سنسور را انتخاب نمود. (انتخاب سنسور برای دمای اتاق)

 

لینک شماره 1لینک PDF

نمایندگی گری | نمایندگی دایکین | نمایندگی اجنرال | کولر گازی گری | کولر گازی دایکینکولر گازی اجنرال | داکت اسپلیت گری | داکت اسپلیت اجنرال | داکت اسپلیت دایکین

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

هیج مقاله ای در این دسته موجود نیست ، اگر نام زیر دسته ها نمایش داده می شود، آن ها دارای مقالاتی هستند.